Otázky a odpovědi


Na jakém zařízení natáčíš?

Natáčím podle situace buď na tabletu – NVIDIA Shield Tablet nebo na počítači – Acer Aspire V 15 Nitro Black Edition

Přes jaký program natáčíš?

Obraz na tabletu natáčím přes Shadow Play pro android, který je integrovaný v mém tabletu (více zde). Na počítači natáčím pomocí programu OBS Studio. Zvuk nahrávám přes počítač v programu Audacity.

V čem stříháš videa?

Videa upravuji přes počítač v programu Sony Vegas.

Kdy bude další video?

Jsem rád, že se nemůžeš dočkat dalšího videa, ale další video bude až budu mít čas a natočím ho. 🙂 Můžeš mi dát odběr, like na můj Facebook nebo mě sledovat na Twitteru a vždy když bude nové video, dozvíš se to jako první.

Proč máš skrytý počet odběratelů a kolik jich máš?

Na svém youtube kanále mám skrytý počet odběratelů, protože si nemyslím, že je to nějak důležité. Jasně, pro začínající lidi to může mít smysl, ale pro mě už ne. V průběhu mého působení jsem měl několik přestávek při kterých se na má videa spoustu lidí přestalo dívat a aktuálně mám procentuálně mnohem méně zhlédnutí u videa než celkový počet odběratelů. Navíc pro diváka jako takového tohle číslo nemá vůbec žádný význam.

Natočíš se mnou video?

Převážně natáčím samostatně. I kdybych se rozhodl s někým něco točit, vyberu si toho člověka sám. Na tohle téma mi chodí spoustu zpráv a kdybych s každým natáčel, tak bych nedělal nic jiného.

Přidáš si mě na Facebooku/skypu...?

Nepřidám. Prosí mě o to hodně moc lidí a proto to není možné. Můžeš se ale připojit k nám na Discord, kde si můžeme pokecat.